S.S.S - Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Plusilan.com'a ilan vermek ücretsiz mi?

Evet, Plusilan.com'a ilan vermek tamamen ücretsizdir. Sadece görsel seçenekler(dopingler) ücretlidir.

Hangi kategorilerde ilan verebilirim?

Plusilan.com'da emlak, araç, iş ilanları, hizmetler, ikinci el gibi birçok kategori bulunmaktadır. Bu kategorilerde ilan verebilir ve ilan araştırması yapabilirsiniz.

İlanım ne kadar süre yayında kalacak

Plusilan.com'da yayınlanan ilanlar 90 gün boyunca aktif kalır. Süre dolduğunda size ilanı yenileme e-postası gönderilir, onaylarsanız yenilenir onaylamazsanız otomatik olarak kaldırılır.

İlanımda ne kadar detay vermem gerekiyor?

Potansiyel müşterilerin ilanınıza detaylı bakmasını sağlamak için, ilanınızda mümkün olduğunca detaylı ve tutarlı bilgi vermenizi, yazım hatalarının olmadığı akıcı bir dil kullanmanızı öneriyoruz.

Başka bir kullanıcının ilanına nasıl başvurabilirim?

İlgilendiğiniz ilanın sayfasında bulunan iletişim bilgileri ve mesajlaşma bölümünden ilan sahibine doğrudan ulaşabilirsiniz

İlanımda fotoğraf eklemek zorunlu mu?

Fotoğraf eklemek zorunlu değil ancak, fotoğraflı ilanların daha fazla ilgi çektiği unutulmamalıdır. Her ilan için 5 adet fotograf ücretsizdir, ekstra 10 adeti ücretlendirilir ve toplamda 15 adet fotograf sisteme yüklenir.

İlanımı öne çıkarmak için ne yapabilirim?

Plusilan.com'da ilanınızı öne çıkarmak için ücretli seçenekler(dopingler) bulunmaktadır. İlanınızı daha fazla kişiye göstermek için bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

İlanımın daha fazla kişi tarafından görünmesi için ne yapabilirim?

İlanınızın daha fazla kişi tarafından görünmesi için ilan açıklamasını detaylı ve ilgi çekici bir şekilde yazabilir, fotoğraf veya video ekleyebilirsiniz. Ayrıca ilanınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

İlanımı nasıl düzenleyebilirim?

Plusilan.com'a üye olarak ilanlarınızı kolayca yönetebilirsiniz. İlanınızı düzenlemek veya silmek için hesabınıza giriş yaparak ilan sayfasında bulunan ilan düzenleme bölümünden ilanınızı düzenleyebilirsiniz.